Marketingový souhlas

MARKETINGOVÝ SOUHLAS

udělený v souladu s nařízením evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), (dále jen „GDPR“)

správci Centrum Garmonie s.r.o.

se sídlem: K Boleslavce 401, Přemyšlení, 250 66 Zdiby - Česká republika

IČO: 27587886 DIČ: CZ 27587886

Tímto poskytuji podpisem tohoto dokumentu společnosti souhlas se shromažďováním, uchováváním a manuálně i elektronicky zpracováním osobních údajů za níže uvedených podmínek:

ÚČELEM ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ SE ROZUMÍ NABÍDKA PRODUKTŮ SPOLEČNOSTI. Činnosti spadající pod tento účel zahrnují zejména marketingové zpracování, analýzy a profilování s cílem přizpůsobit nabídku mým potřebám a zkvalitnit poskytované služby, včetně zasílání tzv. newsletteru, případně jiných obchodních sdělení.

Údaje, které budou na základě mého souhlasu zpracovávány, zahrnují jméno a příjmení (u fyzické osoby podnikatele i obchodní firmu, IČO a sídlo), datum narození, kontaktní údaje (zejména poštovní adresa, telefon nebo e-mail), informace o využívání produktů a služeb, informace ze záznamů telefonických hovorů nebo jiné interakce mezi mnou a společností, geolokační údaje, informace z internetového prohlížeče, a který prohlížeč používám.

Tento marketingový souhlas nahrazuje dosavadní souhlas, který jsem udělil/a společnosti dříve. Souhlas je dobrovolný a mohu jej kdykoli odvolat. Zůstává v platnosti po dobu využívání produktů a služeb společnosti a následující 3 roky poté nebo do doby, dokud jej neodvolám. V případě, že se nestanu Vaším zákazníkem, bude můj souhlas platit 3 roky od udělení.

Udělením tohoto souhlasu potvrzuji, že jsem byl/a poučen/a o svých právech a byl/a informován/a o tom, jak jsou mé osobní údaje zpracovány, a souhlasím s předáváním mých osobních údajů spolupracujícím třetím osobám. Zároveň prohlašuji, že jsem byl/a poučen/a mimo jiné o svých právech a že jsem byl/a informován/a o tom, že aktuální znění dokumentu Informace o zpracování osobních údajů mohu kdykoli získat na webových stránkách www.feeleco.com.

Byl/a jsem poučen/a o svých právech, zejména o svém právu tento souhlas kdykoli odvolat a to i bez udání důvodů, o právu přístupu k těmto údajům, právu na jejich opravu, o tom, že poskytnutí osobního údaje je dobrovolné, právu na sdělení o tom, které osobní údaje byly zpracovány a k jakému účelu. Dále potvrzuji, že jsem byl poučen o tom, že pokud zjistím nebo se budu domnívat, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat uvedené instituce o vysvětlení, požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Byl/a jsem poučen/a o povinnosti zachovávat mlčenlivost o osobních údajích a dodržovat bezpečnostní opatření k ochraně osobních údajů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení