Věděli jste , že posiláme 700 vzorků týdně? Děláme všechno pro Spokojenost našich zákazníků!


Teď máte možnost si vyzkoušet naš produkt absolutně zadarmo (Po ČR)

Ekologický prací prášek: Eco-power

Produkty pro děti a osob s citlivou pokožkou neobsahují žádné parfemace, alergeny a konzervanty, jsou proto vhodné pro praní prádla kojenců, dětí.

Nechte nám své údaje a Získejte Vzorek zdarma (Po ČR)

*Ověřte prosím, jestli napsané jméno je stejné jako na schránce

Ideální na světlé a stálobarevné prádlo i při nízkých teplotách od 30 °C. Intenzivně bělí bílé prádlo. Snadnou biologickou rozložitelnost obsažených aktivních látek zase ocení příroda a majitelé domácích čističek vod.

  • Bio-komponenty nezpůsobí podráždění kůže

  • Rychle se rozpouští ve vodě a hluboce proniká do látky

  • S lehkostí odstraňuje mastné skvrny

  • Vhodný i na praní funkčního a sportovního prádla

  • Nižší dávkování, než je obvyklé, šetří peníze, přírodu

  • Potřebou je jenom hodit plátek do bubnu pračky a začít praní

  • Bez fosfátů

  • Lehký obal

Co to znamená, prášek v destičkách?

Hlavním problémem pracích prostředků je to, že obsahují škodlivé složky a čím lépe odstraňují nečistoty, tím více agresivních látek obsahují. Nejškodlivější složkou syntetických pracích prášků (SPP) jsou fosfáty. První analogy bez fosfátů měli výrazně nižší čisticí účinky jako prášky s obsahem fosfátů. Výrobci neustále pracují na vývoji prostředků, které v sobě kombinují účinnost a šetrnost k životnímu prostředí. Výsledkem výzkumu korejských vědců jsou prací prostředky ve formě listů.

 

Jak vypadá prášek ve formě listů? Prací listy mají čtvercový tvar. Jsou slabě aromatické nebo bez aromatu. Hlavním rozdílem a výhodou listů je jejich složení. Jsou vyrobeny ze stlačeného prášku a na rozdíl od běžných SPP neobsahují fosfáty, zeolity a parabeny. Všechny tyto látky, vstupující do lidského těla přispívají, pomalu, ale jistě, k rozvoji nebezpečných chorob, včetně rakoviny.

 

Mnoho zemí EU zakázalo SPP s obsahem fosfátů, fosfanátů a zeolitů. Aby čistota prádla nevyžadovala takové hrozné oběti, vědci v chemických laboratořích vytvořili prostředky bez toxických látek. Tyto prostředky dobře zvládají složité znečištění, aniž škodily lidskému zdraví. Možná, že vytvořením tak neobvyklého tvaru, chtěli výrobci zviditelnit svůj produkt, aby byl snadno rozpoznatelný mezi ostatními.

 

Nový bezpečný prostředek, který se liší od stovek ostatních nejen složením, ale i formou je mezi nimi snadno patrný. Jaké je jeho složení? Hlavní aktivní složky v korejských pracích listech jsou enzymy; lipázy; proteázy. Všechny tyto složky se vyznačují svým přírodním původem, současně však výtečně odstraňují nečistoty.

© 2023 by Centrum Garmonie s.r.o.